Dmitrij Z

Esu bandęs įvairius masažus ir ne tik Vilniuje bei Lietuvoje, bet ir užsienyje, tarp kitko ir tolimuosiuose rytuose. Labiau mėgstu profilaktinius ir gydomuosius masažus. Atpalaiduojančiu masažu retai palepinu savo kūną, dėl porą priežaščių: mano kūną sunkiau atpalaiduoti tik įprastu atpalaiduojančiu masažu, o antra, sunku rasti tikrą specialistą, ne žiūrint į tai, kad masažo salonų Vilniuje pilna.
Tačiau, Pavlo akmenų viso kūno masažo seanse, jau iš pirmų minučių supratau, kad tai bus tikras masažas, o ne parodija!!! Puikiai parenkta rankų ir akmenų technika. Pavlas ne tik gerai atlieka masažo techniką, bet ir moka parinkti ir priderinti ją kiekvienam klientui, pagal jo kūno savitumą. Akmenys giliai įšildo kūna, jie ne tik išdėstomi ant kūno paviršiaus, bet ir jais daromas masažas, kas ir tūri būti atliekama. Masažuotojo rankų ir karštų akmenų derinys puikiai ir giliai atpaliduoja visą kūną, po ko norisi tik saldaus miego.
Rekomenduoju žmonėms kurie dažnai patire fizinį krūvį, jaučia fizinį ir psichologinį nuovargį, turi skausmus raumenyse, sanariuose, turi stubūro iškreipimų, miego sutrikimus.

Posted in .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *