ReCreateOn

Pasidalinkite

Rest, Relax, RestartPailsėk, Atsipalaiduok, Persikrauk

Create your own life Sukurk savo gyvenimą

Push On button for start Paspausk Įjungti ir pradėk

Aprašymas

Visi mes svajojame būti laimingais: sveikai ir gražiai  atrodyti, uždirbti  gerus pinigus, būti sėkmingais ir gerbiamais, būti mylimais ir mylinčiais. Mes daug ir sunkiai dirbame, kad viso to pasiekti, tačiau, vieniems sekasi geriau už kitus, o kitiems išvis nesiseka, ką jie bedarytų. Kodėl? Juk dabar yra aibė informacijos apie teisingą mąstymą, asmenybės tobulinimą, yra visokiausios «stebuklingos» greito praturtėjimo schemos, greitos pažintys ir dar daug visko greitai… ir dar su 100% sėkmes  garantija!
Tik laimingų žmonių nedaugėja. Atvirkščiai, veikiami nuolatinio streso, žmonės vis daugiau pasineria į apatiją, neviltį, depresiją. Greito ir visiems tinkančio laimės takelio paieškos baigiasi aklavietėje ir gyvenimas vis labiau darosi pilkas ir neįdomus.
ReCreateOn nėra kolektyvinė panacėja ar eilinis greitas laimės kelias. Tokių nebūna. Pripažinkime tai. Tas kas tinka viskam – netinka niekam. Taip, žmogui reikia gyvenimo plano ir sistemos. Bet NUOSAVOS, sąmoningos, apgalvotos, priimtos visa širdimi ir su visiška atsakomybę už savo laimės sistemos įgyvendinimą. Ne prieš kitus, o prieš save.
Skaityti_daugiau

Programa

ReCreateOneOn - tai 8-ų užsiėmimų kursas.

Užsiemimo trukmė yra 2-3 val. priklausomai nuo dalyvių kiekio

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę, šeštadieniais

Kurso kaina - 240€   ĮSIGYTI

Užsiemimų_grafikas Programa


Būtina išankstinė registracija!

tel. 8-672-51513 (nuo 11 iki 21 val)

arba el.p.

info@studijamannaz.eu