Mistika – kelias į save.

Pasidalinkite

Kartais žmonės klausdami apie bioenergetikos mokymus yra įsitikinę, kad tai kažkokių magiškų technikų gavimas tam, kad būti pranašesniais už kitus ir greičiau pasiekti savo tikslų. Tai yra pavojinga aklavietė, kai kažkokių „galių“ ieškoma išorėje, kai ambicijos būti geresniam už kitus neleidžia būti savimi. Tenka dažnai matyti, kai žmogus bando slėptis už kokių nors dvasinių praktikų ar oficialių religijų, arba, kas dar blogiau, puikuojasi tuo ir bando „atvesti į doros kelią“ kitus.

Tegu tai būna mano asmeninė nuomonė, ir aš tikrai nepretenduoju į kažkokią absoliučią tiesą, bet mano suvokimu magija, mistika, ezoterika, religija ir kiti dvasiniai reikalai tai pirmiausia kelias į save, į savo asmenybę, į savo vidinį pasaulį. Būtent ten ir yra visos jūsų gamtos suteiktos ir antgamtinės galios, visas jūsų milžiniškas potencialas, kuri sąmoningai naudojant jus turite siekti savo laimės. Taip SAVO, o ne pulti įrodinėti kitiems, koks esate geras, stiprus, magiškas ir pan.

Dievai mane apdovanojo labai savotiška dovana: geriausiai aš sugebu matyti kitų žmonių talentus ir sugebėjimus. Būtent tai mes darome per bioenergetikos mokymus. Mano, Žemės Mago, darbas yra ne suteikti žmogui kažkokių būtų ar nebūtų dalykų, o padėti jam pačiam rasti tai savyje. Tai man ir yra mistika – platesnis ir gilesnis savęs ir pasaulio suvokimo būdas.

Ne, neišradinėti dviratį eilinį kartą, o pasinaudoti keturių stichijų: žemės, vandens, ugnies ir oro savybėmis, pasinerti į asmeninį mentalinį darbą ir pagaliau sutvarkyti chaosą mintyse. Sugebėti išgirsti supančius garsus ir suvokti jų reikšmes, išmokti naudotis savo balsu, kaip energetiniu įrankiu. Pajusti tikrąją fizinio prisilietimo galią, galimybe pozityviai krauti daiktus ar erdvę. Tai mes darome mokymų metu ir darome su kiekvienu asmeniškai, net ir dirbant grupėse. Ir šio proceso metu žmonės pradeda jausti savo tikrąją asmenybę, jos norus ir galimybes, pradeda gyventi savo gyvenimą patys, o ne aklai „kaip visi“.

Taip dažnai žmonėms atsiveria intuicija, aiškiaregystė, kokios nors gydančios savybės, kiti „antgamtiniais“ ar „ekstrasensoriniais“ vadinami dalykai. Bet ne tai yra svarbiausia. Svarbu ne tik atskleisti ir suvokti savo asmenybės talentus ir sugebėjimus, bet ir išmokti taikyti juos kasdieniame praktiniame gyvenime. Eilinį kartą pabrėžiu: turėti talentą ir nesugebėti jo pritaikyti savo gyvenime yra tiesiog gyvenimo švaistimas niekais.

Taigi, pabaigai pasakysiu tai, ką visada sakau savo būsimiesiems bioenergetikams: ne, nebūtina, kaip Pavelas imti į rankas būgną ir Runas, tačiau yra būtina rasti savo ryšį su mus supančiu energijos srautu. O Pavelo ar bet kokio kito mokytojo darbas padėti jums susiorientuoti šiame kelyje.

[powr-comments id=bd18bb66_1518373183] 

Posted in Mintys and tagged , , , .