Mannaz Polska

Pasidalinkite

Bioenergia: warsztaty i szkolenia w Polsce!

Znajdź siebie i zacznij nowe życie już teraz!

Warsztat wprowadzający:

Bioenergia - droga do szczęścia dla każdego.
Bioenergia, w prostych słowach, energia życia, nie jest przywilejem wybranych. Każdy człowiek jest dziełem sił Wyższych i każdemu dostępne są wszystkie dane nimi źródła energii. Energię życia nie można po prostu włączyć lub wyłączyć, trzeba ją zrozumieć, poczuć, i świadomie jej używać. Umysł człowieka stale dążyć utrudnić drogę do szczęścia, stale wymyślanie sobie dodatkowe problemy lub wymówki dla bezczynności.
Na tym warsztacie wyjdziemy poza granice zwykłego. Pokażę, jak w dość krótkim czasie można odzyskać siły i skierować je na osiągnięcie własnego szczęścia. Jak przestać obserwować, jak inni regulują twoje życie, i zacząć to robić samemu. Przecież główne zadanie bioenergii - odnaleźć siebie i swoją drogę w życiu.


więcej

Szkolenie bioenergii

Jeden z moich uczniów, przywiózł mi z Zakopanego tabliczkę z napisem: Rób w życiu to, co uszczęśliwia ciebe, a nie to,co uszczęśliwia innych . On zrozumiał lekcję, bo właśnie to jest głównym celem mojego kursu bioenergii: uczynić swoje życie szczęśliwym. Przecież, bioenergia jest to droga głębokiego poznania siebie i świata przez świadomość i uczucia, a nie tylko przez rozum i logikę. Każdy człowiek musi być szczęśliwym: zdrowym, bogatym, skutecznym, kochającym i kochanym. I osiąga się to poprzez rozwoju swoich umiejętnościej, takich jak: uświadomienie, uczucie oraz czułość.
Ja często bywam w Polsce i nie mogę powiedzieć, że w tym kraju wszystko jest w porządku. Ale tutaj żyją ludzie, którzy naprawdę kochają swój kraj i czują związek z ziemią, na której się urodzili. A to jest bardzo ważne!


więcej

Informacje o nauczycielu:

Paweł: bioenergetyk, szaman, uzdrowiciel, mistrz Run północnej tradycji. Dyrektor studia Mannaz (Runy, Bioenergija, Masaż) w mieście Wilno, Litwa.

Dane do płatności

Sp. z O.O "Lex Veritas"
Kod firmy 302306657
Konto: LT424010049500578102
AB DnB bankas
Kod banku: 40100
SWIFT: AGBLLT2X
IBAN: LT42 4010 0495 0057 8102

 

Szukamy partnerów do organizowania naszych seminariów i szkoleń w Polsce.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

pavel@studijamannaz.eu

+370 600 56400 

Więcej seminariów i szkoleń tutaj:

Szkolenie i ceny 

(Tłumaczenie na język polski można przełączać na górze strony nad logo)

Miejsca mocy w Polsce

Białowieża

Kręgi Kamienne w Odrach