Darbas ir santykiai

Pasidalinkite

Kaistant pavasario orui, jaunatviška energija plūstelėja į mūsų kasdienį gyvenimą, ir, kaip dažniausiai sakoma, žmogus daugiau pasiduoda jausmams ir mažiau rūpinasi darbais. Na, koks čia darbas, kai už lango pagaliau ilgai laukta saulutė ir puikus oras?

Keisčiausias dalykas, kad būtent šis emocijų antplūdis ir suteikia žmogui reikalingų jėgų įgyvendinti savo „darbinius“ planus: pakeisti darbą, pradėti savo verslą ir išvis, pagaliau pradėti veikti!

Vienintelis dalykas kuris trukdo, tai standartinė nuomonė: „pirmiausia darbas, po to jausmai“, arba atvirkščiai: „nieko negaliu daryti, kol, nesusitvarkysiu asmeninio gyvenimo“. Ir vienu ir kitu atveju, jus tarsi atsistojat sau ant gerklės, suvaržydami savo kūrybinį potencialą ir primesdami sau dirbtinę kaltę arba už neatliktus darbus, arba už nustumtus į šalį meilės reikalus.

Tai kodėl „arba“, o ne „ir“? Todėl kad taip daro visi ir taip neva priimta. Šiaurės tradicijoje, Runa Fehu reiškia ir kūrybą ir aistrą ir pinigus! Keista? O jus prisiminkite, su kokiu įkvėpimų jus gyvenat kai „užsidegat“! Kaip sklandžiai ir greitai darosi darbai, kai vakare laukia pasimatymas su mylimu žmogumi. Kaip dingsta visos kliūtis, kaip viskas tampa įmanoma tik todėl, kad yra aistra gyventi!

Meilė ir aistra tarsi pripildo mūsų gyvenimą kūrybos energija reikia tik suvaldyti savo valtį šioje sraunioje upėje. Reikia gyventi čia ir dabar, kartu kuriant ir savo gerbūvį ir savo santykius, nes jie tik stiprina vienas kitą. Nepasiduokit stereotipams, išsaugokit aistrą gyvenimui ir jis tikrai taps žymiai laimingesnis! ​

[powr-comments id=bd18bb66_1518373183]

Posted in Mintys and tagged , .