Apie mus

Pasidalinkite

Pavel Turovskij

Studijos Mannaz vadovas

Gyduolis-bioenergetikas
Šiaurės tradicijos Runų meistras
Kompleksinio masažo „Banga“ kūrėjas, meistras - mokytojas

2001 metais įgijo aukštąjį universitetinį teisinį išsilavinimą, dirbo teisėsaugoje, vėliau vertėsi privačia teisine praktika. 2009 metais įgimtos bioenergetinės savybės atvedė į Reiki sistemą ir gyvenimo kelio suvokimą per dvasingumo prizmę. Įgijo I rytietiškojo bei II vakarietiškojo Reiki laipsnius. Vėliau dvasinis kelias atvedė prie protėvių Šiaurės tradicijos ir atvėrė galingąją Runų jėgą. 2010 metais įkvėptas masažo meistro Andrejaus Jakovlevo (Adaptyvinio masažo mokykla) pradėjo daryti masažus, jungiant juos su bioenergetika. Praktiniame masažuotojo darbe sukūrė kompleksinį masažą „Banga“, kuris įkūnija visas jo turimas žinias ir sugebėjimus. Šis masažas turi klasikinio, rytietiško, mauri, kinetinio masažų elementus, taip pat jungia savyje sveikatingumo gimnastiką ir bioenergetiką.

Šiuo metu Pavelas padeda žmonėms rasti balansą tarp dvasinio ir materialaus pasaulių:

1. Kompleksiniu masažu „Banga“ atstato fizinį žmogaus kūną, nuima skausmus, nuovargį, paleidžia vidinius savigydos mechanizmus;

2. Runų pagalba išaiškina žmogaus problemų ir negalavimų priežastis, gyvenimo subtilumus;

3. Runinių amuletų ir bioenergetikos seansų pagalba atstatoma vidinė žmogaus pusiausvyra, subalansuojamas energetinis laukas. Tokiu būdu pašalinamos ir ligų bei negalavimų priežastys, visi veiksniai, trukdantys jam būti laimingam.

Taip pat noriai dalijasi savo žiniomis: veda kompleksinio masažo „Banga“, Runų, Bioenergetikos seminarus ir mokymus, konsultuoja sporto, sveiko gyvenimo būdo ir mitybos klausimais.

Olga Turovskaja

Studija Mannaz renginių koordinatorė

Bioenergetikė
Šiaurės tradicijos Runų praktikė
Masažo "Banga" meistrė
Roll masažų sertifikuota trenerė